10 transfer daha

Transferde hareketli günler geçiren Adana Demirspor’un teknik patronu Giray Bulak, takımın bugün Bolu’da toplanacağını belirterek, “10 transfer daha yapacağız” dedi

10 transfer daha
Adana Demirspor Teknik Direktörü Giray Bulak yeni sezon öncesi iddialı konuştu. Çok iyi transferler gerçekleştirdiklerini belirten Bulak, "Ona yakın oyuncu aldık. 10 transfer daha yapacağız" dedi. Genç ve mücadeleci bir ekip kurmak istediğinin altını çizen Bulak, "Trabzonspor ve Konyaspor'dan oyuncu bekliyoruz" diye konuştu.

KAMP BAŞLIYOR
Ligin çok zorlu geçeceğini, bunun bilinciyle hareket ettiklerini dile getiren Giray Bulak, "Ön liberoya bir oyuncu daha alacağız. Kaleye İsmail ve Kurtuluş'u aldık. İki isim de altyapıdan var. Eğer gerek görürsek kaleye takviye yaparız" dedi. Altyapı hocalarının raporu doğrultusunda kampa 12 isim götüreceklerini ifade eden Bulak, "Takım bugün Bolu'da toplanacak" şeklinde konuştu.

SON İMZA İSMAİL'DEN
Bu arada mavi-lacivertli ekip son olarak Manisasporlu kaleci İsmail Şahmalı ile 1 yıllık sözleşme imzaladı. Eşi Ebru Şahmalı ile birlikte Aytaç Durak Tesisleri'ne gelen başarılı file bekçisi büyük bir camiaya geldiğini belirtti. İmza törenine Basın Sözcüsü Önder Kaypak ile Taraftar ve Stadyum Sorumlusu İzzettin Turgut katıldı. Şahmalı, "Rüyalarım gerçek oldu" dedi.
BİZE ULAŞIN