Gazişehir Gaziantep genç yeteneklerin peşine düştü

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü yönetimi, ağırlıklı olarak gelecek vadeden, ilerleyen yıllarda kulübe hizmet edebilecek genç yetenekler üzerinde duruyor

Gazişehir Gaziantep genç yeteneklerin peşine düştü
Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Konukoğlu, transfer çalışmalarında ağırlıklı olarak genç yetenekler üzerinde durduklarını belirterek "İnşallah Gaziantep'e yakışır bir futbol ekibini kuracağız" dedi. Bir yandan mevcut oyuncuları yeni sezona hazırladıklarını, bir yandan da transfer çalışmaları yaptıklarını belirten Konukoğlu, tesislerdeki şartların iyileştirilmesine yönelik çabalarının da yoğunlaştığını aktardı. Gaziantep'in iyi bir futbol şehri olduğunu, ancak bazı gelişmeler nedeniyle taraftarın maçlara çok fazla ilgi göstermediğini ifade eden Konukoğlu, yeni sezonda yeniden taraftarla kucaklaşıp başarıya ilerlemek istediklerini dile getirdi. Seyir keyfi yüksek bir takım oluşturulmasının hedeflendiğine işaret eden Konukoğlu, "Hüseyin Kalpar hocamızdan yana kararımız net. Bu yüzden teknik heyetin verdiği rapora göre çalışmalarımız ve görüşmelerimiz sürüyor" dedi.

TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLÜYOR
Konukoğlu, transfer çalışmalarının titizlikle yürütüldüğüne dikkati çekerek, çalışmalar tamamlandığında toplu bir törenle transfer edilen oyuncuların açıklanacağını belirtti. Transfer yaparken günü kurtarmak yerine iskelet oluşturma gayretinde olduklarını aktaran Konukoğlu, "Şu anda ağırlıklı olarak üzerinde durduğumuz isimler, gelecek vadeden, ilerleyen yıllarda kulübümüze hizmet edebilecek genç yetenekler" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN