Türkiye’nin gönlü zengin iş insanı

Son iki yıldır ‘Türkiye’nin Gönlü Zengin İş İnsanı’ listesinde 4. sırada yer alan Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, 2017’de 137 milyon liralık bağışla 3. sıraya yerleşti

Türkiye’nin gönlü zengin iş insanı
Türkiye'nin en hayırsever 50 lideri belli oldu. Capital dergisinin yaptığı araştırmaya göre, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, 137 milyon liralık bağışla 3. sırada yer aldı. Devasa yatırımların dışında sosyal sorumluluk projeleriyle de, ülkemize ve bölgemize destek olmayı sürdüren işadamı Fuat Tosyalı, Türkiye'nin gururu oldu.

BİR BASAMAK YÜKSELDİ
Tosyalı Holding yaptığı bağışlarla zirvede bir basamak daha yükseldi. Geçtiğimiz yıl 113 milyon lira olan bağış miktarına, bu yıl 24 milyon lira sosyal sorumluluk yatırımı ekleyen Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, gönlü zenginler listesinde her yıl istikrarlı bağışlarıyla takdir topluyor. Araştırmaya üçüncü kez katılan Tosyalı Holding, listede bir basamak yükselerek, sıradaki yerini 3'üncülüğe taşıdı.

"İYİLİĞE DEVAM EDECEĞİZ"
Sosyal sorumluluk yatırımlarının devam edeceğini belirten Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı,"Bu gurur verici başarının sürmesi en büyük temennimizdir. Sosyal sorumluluk bizim için en az ticari başarımız kadar önem taşıyor. Bu vizyonla eğitim, sosyal yaşam ve sağlık alanında önemli projelere imza atmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Önceliğimizi kendi bölgemize veriyoruz. Bu düşüncemizle yola çıkarak bölgemize ve ülkemize destek olmaya devam edeceğiz" dedi.

BİZE ULAŞIN