Toparlanıyoruz

Toparlanıyoruz

Adana Demirspor Bolu’da yeni sezona hazırlanıyor. Teknik direktör Giray Bulak, lig startına kadar takımın hazır hale geleceğini belirtti

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da sürdüren TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, güç depoluyor. Karacasu beldesinde teknik direktör Giray Bulak gözetiminde çalışan mavilacivertli ekipte moraller yerinde. Teknik patron Bulak, transfer çalışmalarına değinirken, "Şu ana kadar takıma aşağı yukarı 7-8 tane oyuncu kattık. Gidişatımız gayet iyi" dedi.

TRANSFER KOLAY DEĞİL
"Transfer çalışmalarının ardından ikinci kamp döneminde toparlanmış bir takım görüntüsü çizeceğiz" diye konuşan Bulak, "Ligin başlangıcına doğru da transferlerimizi tamamlamış oluruz. Geç kalıyoruz ama bu takımın yeniden kurulması, yeniden dizilmesi kolay bir hadise değil. Transfer kolay değil. Özellikle 10 yabancı olduktan sonra onların seçilmesi, getirilmesi, şartların beğendirilmesi zor" dedi. Bu arada mavi-lacivertli takımın 2 yıllığına renklerine bağladığı Fildişi Sahili'nden 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Issoumaila Lingane Bolu kampına katılarak ilk antrenmanına çıktı. Adana Demirspor gibi bir takımda oynayacak olmanın heyecanı içinde olduğunu söyleyen Lingane, mavi-lacivertli taraftarın önüne çıkacağı günü de sabırsızlıkla beklediğini söyledi.

FAYDALI OLACAK İSİMLER
Basın Sözcüsü Önder Kaypak transferde sabırlı ilerlediklerini ifade ederek, "Mücadeleci, sahada koşan ve maçı bırakmayan bir ekip oluşturmaya çalışıyoruz. Transferde biraz daha ağırdan almamızın sebebi bu. İyi bir takım ortaya çıkacak" diye konuştu. Basın sözcüsü Casim Korkmaz da takıma faydalı olacak transferler yaptıklarını vurguladı.
BİZE ULAŞIN