Nikâh dairelerinde 7.7.2017 çılgınlığı

Nikâh dairelerinde 7.7.2017 çılgınlığı

Adana ve Gaziantep’te 7.7.2017 çılgınlığı yaşandı. Yüzlerce çift evlilik tarihlerini bu özel güne denk getirmek için aylar öncesinden randevu aldı, nikâh dairelerine koştu

Nikâh günlerini unutulmayacak bir güne denk getirmek isteyen yüzlerce çift, 7.7.2017 tarihinde dünya evine gridi. Adana ve Gaziantep'te bu tarihi isteyen çiftler mutluluklarını ölümsüzleştirdi. Adana'da Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Gaziantep'te Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bu eşsiz günde nikâhları tek tek kıydı.

ÇİFTLER AKIN ETTİ
Başkan Soner Çetin, çiftlere ömür boyu mutluluklar dilerken, "Evlilik tarihinin kişilerin hayatında önemli bir yeri olması dolayısıyla özel günlere denk gelen tarihler tüm dünyada yoğun ilgi görüyor" dedi. Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar da, normal zamanlardan daha yoğun bir şekilde nikâh kıydıklarını dile getirdi. Çiftlerin günler öncesinden 7 Temmuz 2017 tarihine randevu aldığına dikkat çeken Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da, "7.7.2017 tarihinde 107 çiftimiz evlenmek için belediyemize başvurdu. Hepsinin nikâh törenini gerçekleştiriyoruz. Çiftlerimizin genelde ay, gün ve yıl olarak rakamların eşleştiği günlerde nikâh kıyma talebi daha fazla oluyor. Allah mesut bahtiyar etsin" dedi.
BİZE ULAŞIN