Şimşek sahada

Şimşek sahada

Adana Demirspor üç günlük iznin ardından ikinci etap kamp çalışması için Bolu’dan yeniden sahaya çıktı. Teknik direktör Giray Bulak, “Takım her geçen gün toparlanıyor” dedi

TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor üç günlük iznin ardından ikinci etap kamp çalışmasına Bolu'da başladı. İlk etap kampının çok verimli geçtiğini ifade eden teknik direktör Giray Bulak, takımın ikinci etapta daha iyi olacağına inandığını söyledi. Bulak, ikinci bölümde daha çok hazırlık maçlarına ağırlık vereceklerini ifade etti.

'HAZIR OLACAĞIZ'
Takımın her geçen gün performans olarak toplandığını ifade eden Bulak, "Hedefimiz bu takımı lig startına kadar hazır hale getirmek. Çok yoğun bir dönem bizleri bekliyor. Artık zorlu maratona sayılı haftalar kaldı. Bu yüzden tüm eksiklerimizi giderip taraftarımızın karşısına hazır halde çıkmak istiyoruz" diye konuştu.

UYUM SORUNU YOK
Futbolcularına güvenini tam olduğunu belirten teknik adam Giray Bulak, "Bazı eksiklerimiz var. Bunu net bir şekilde görüyoruz. İnşallah onları da tamamlayacağız. Yeni bir takım olmamıza rağmen uyum sorunu yaşamadık. Buda beni mutlu ediyor. Bazı oyunculardan iyi mesajlar alıyorum, iyi bir kadro kurmak istiyoruz" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN