SANKO Holding’den eğitime büyük destek

SANKO Holding’den eğitime büyük destek

Eğitime verdiği desteklerle bilinen SANKO Holding, 2 adet uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi ile spor salonu yaptıracak

SANKO Holding, Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde 32 derslikli 2 adet Uluslararası Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Spor Salonu yaptıracak. Okulların yapımına ilişkin protokol İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve SANKO Holding arasında imzalandı. Valilik makamında düzenlenen imza törenine Vali Ali Yerlikaya, İl Milli Eğitim Müdürü Cengiz Mete, SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Sanayi Odası Başkanı Adil Sani Konukoğlu katıldı.
Konukoğlu ailesinin Gaziantep ve ülke eğitimine çok önemli bir desteği olarak imzalanan protokolün hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Yerlikaya, eğitime yapılan yatırımın hayırların en güzeli olduğunu ifade etti. Vali Yerlikaya, bütün hayırseverlere eğitime destek çağrısında bulundu. SANKO Holding Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu ve Sanayi Odası Başkanı Adil Konukoğlu da eğitim-öğretime destek olmaya devam edeceklerini ifade ettiler.
BİZE ULAŞIN