Demirtaş: Görevimiz vatandaş odaklı hizmet

Demirtaş: Görevimiz vatandaş odaklı hizmet

Karaisalı ilçesinde inceleme ve temaslarda bulunan Adana Valisi Mahmut Demirtaş, muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinledi

  • Güney
  • Pazar 23.07.2017
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, inceleme ve temaslarda bulunmak üzere Karaisalı ilçesini ziyaret etti. Karaisalı Kaymakamı Tolga Polat ve kamu kuruluşu temsilcileri ile bir süre görüşen Vali Demirtaş, ilçenin genel durumu hakkında bilgi aldı. Demirtaş, vatandaşların talep ve beklentilerinin karşılanması konusunda tüm kurumların gerekli hassasiyeti göstererek, vatandaş odaklı hizmet anlayışının asli görevleri olduğuna işaret etti.

SORUNLARI DİNLEDİ
Karaisalı İlçe Meydanı'nda bulunan Atatürk Parkı'nda ilçede görev yapan mahalle muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelen Vali Demirtaş, dile getirilen sorunlar ile mahallelere yönelik talep ve beklentileri dinledi. Vali Demirtaş, bu buluşmaları gerçekleştirmelerindeki amaçlarının sorunları bizzat muhtar ve vatandaşlardan dinlemek, dile getirilen eksikliklerin giderilmesi için çalışmaları başlatmak olduğunu söyledi. Daha sonra Karaisalı Caddesinde, vatandaşlar ile esnaflarla da bir süre görüşen Vali Demirtaş, esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dilerken, vatandaşlar ile de sohbet ederek, taleplerini dinledi. Vali Mahmut Demirtaş, muhtarlar ve vatandaşlarla buluşmasının ardından, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'ne bağlı Karaisalı Engelsiz Yaşam Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'nde incelemelerde bulundu.
BİZE ULAŞIN