Vali Demirtaş’tan güreşçilere altın

Vali Demirtaş’tan güreşçilere altın

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Tufanbeyli ziyaretinde başarılı sporcuları tebrik ederek onları çeyrek altınla ödüllendirdi

  • Güney
  • Salı 26.07.2017
Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Tufanbeyli ilçesini ziyaret ederek başarılı sporcuları çeyrek altınla ödüllendirdi. Vali Demirtaş, Antalya'da düzenlenen 11 yaş gurubu Türkiye Güreş Şampiyonası'nda 53 kg'da birinci olan Muhammed Karadoğaner, Osmaniye'de düzenlenen Yıldızlar Şalvar Güreşi'nde Türkiye ikincisi olan Mert Can Birer ve Hatay'da Yıldızlar Aba Güreşi'nde Türkiye ikincisi olan Mahmut Büyükan'ı başarılarından dolayı tebrik etti.
Başarılı sporcularla sohbet eden Vali Demirtaş, Tufanbeyli ilçesinden bu türlü başarıların çıkmasından dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mürsel Erçil, "Valimizin sporu desteklemesi bizleri onurlandırıyor. İnanıyorum ki ileriki yıllarda ilçemizden daha çok başarılı sporcu çıkacaktır. Destekleri için Kaymakamımız Adem Başoğlu, Belediye Başkanımız Remzi Ergü ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak'a teşekkür ediyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN