Forvetini arıyor

Forvetini arıyor

Yeni sezona hazırlanan Adana Demirspor’un yönetimi forvet konusunda görüşmelerini sürdürüyor. Teknik direktör Giray Bulak, 10 numaranın gelmesiyle daha rahat hareket edeceklerini söyledi

TFF 1. Lig ekiplerinden Adana Demirspor'da forvet arayışı sürüyor. Basın sözcüsü Önder Kaypak, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, forvet transferi konusunda teknik heyetin raporu doğrultusunda çalışmaların sürdüğünü belirtti. Kaypak , Adana Demirspor yönetimi olarak taraftarlarının 'forvet alın' mesajlarını sosyal medyadan yakından takip ettiklerini belirti.

MERAK ETMESİNLER
Kaypak, "Taraftarımız merak etmesin. Bu takımın formasını ve ağırlığını taşıyabilecek bir oyuncuyu kadromuza katmak için yoğun çaba gösteriyoruz. Forvet transferi konusunda birden çok oyuncuyla temas halindeyiz. Teknik heyetin raporu doğrultusunda bu isimlerden birini Adana'ya davet ettik. Oyuncuyla anlaşma sağlandığı takdirde kamuoyuna gerekli açıklama yapılacaktır" dedi.

İYİ DURUMDAYIZ
Bu arada Bolu'da yeni sezon hazırlıklarını sürdüren takımda moraller yerinde. Teknik direktör Giray Bulak takımının her geçen gün daha iyiye gittiğini belirterek, "Çalışmalarımızda artık sona doğru geliyoruz. Hedefimiz lige iyi bir başlangıç yapmak. Oldukça hareketli bir kamp dönemi geçirdiğimizi düşünüyorum. Forvet hattını güçlendirdiğimiz taktirde ortaya iyi şeyler çıkartacağız" dedi.
BİZE ULAŞIN