Aldatılan hamile eş intihara kalkıştı

Adana’da kocasının kendisini aldattığını ileri süren 6 aylık hamile akademisyen Gizem Çetin K., hastane binasından atlayarak intihar girişiminde bulundu. Ayakları kırılan genç kadın ve bebeğinin durumu iyi

Aldatılan hamile eş intihara kalkıştı
Çukurova Üniversitesi'nde araştırma görevlisi Gizem Çetin K., 4 yıllık eşini parkta bir başka kadınla yakaladı. Aldatılmanın şokuyla bunalıma giren ve 6 aylık hamile olan genç kadın, evinin balkonuna çıkıp intihar etmek isterken, yakınları tarafından güçlükle ikna edilip, hastaneye kaldırıldı. Kendine geldiğinde "Beni aldatan adamın çocuğunu doğuramam" diyerek sinir krizi geçiren Gizem Çetin K., hastanenin penceresinden aşağıya atladı. İkinci kattan zemin betona çakılan kadının ayakları kırıldı. Genç kadının ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

EŞİNİ YAKALADI
2012 yılından bu yana ÇÜ Fen- Edebiyat Fakültesi'nde çalışmalar yapan Araştırma Görevlisi Gizem Çetin K., geçtiğimiz pazar günü hava almak için dışarı çıkıp, merkez ilçe Çukurova'ya bağlı Esentepe Mahallesi'ndeki evlerine yakın noktadaki bir parka gitti. Genç kadın, burada tesadüfen 4 yıllık eşi Ediz K.'yi, bir başka kadınla birlikteyken yakaladı. 6 aylık hamile olan Gizem Çetin K., aldatıldığını düşünerek şoka girdi. Eşiyle tartışan genç kadın, daha sonra kendini eve kapattı. Yaşadıkları karşısında adeta dünyası başına yıkılan ve bunalıma giren Gizem Çetin K., evinin balkonuna çıkarak intihar girişiminde bulundu. Olay yerine gelen polis ve yakınları, genç kadını güçlükle ikna ederek, intihardan vazgeçirdi.

PENCEREDEN ATLADI
ÇÜ Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alınan Gizem Çetin K., kendine geldiğinde "Beni aldatan bir adamın çocuğunu doğuramam" diyerek sinir krizi geçirdi. Bir anda hastanenin penceresine yönelen genç kadın, kendisini 2. kattan boşluğa bıraktı. Beton zemine çakılan Gizem Çetin K.'nin ayakları kırıldı. Hastanede yeniden tedavi altına alınan genç kadının da karnındaki bebeğin de sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.
BİZE ULAŞIN