Başarı zamanı

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu, hedefin önce takım olmak olduğunu belirterek, “Türkiye’nin en iyi hocasını getirdik ve takımını kurduk. Şimdi başarı zamanı” dedi

Başarı zamanı
TFF 1'inci Lig takımlarından Adana Demirspor, Bolu'nun Karacasu beldesinde yeni sezon hazırlıklarını sürdürüyor. Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu kampın istedikleri gibi gittiğini söyledi. Gökoğlu, "Şu an herhangi bir sorun yok. Transferde yüzde 90'lara ulaştık. Lige başlamak istiyoruz. Transferlerle taraftarımızı memnun etmiş olacağız" diye konuştu.

'HEDEFSİZ OLMADIK'
"Benim hedefimde ilk önce bir takım olmak var" diye konuşan Gökoğlu, "Biliyorsunuz yeni bir takımız. Eski takımdan futbolcu elimizde yok. Hepsi gitti. Adana Demirspor hiçbir zaman hedefsiz olmadı. Sezon içerisinde de belli olacak. Şimdiden kesin bir şey söylemek zor. Her Demirsporlunun gönlünde yatan tabii ki final vardır. İlk on takım arasında olmak istiyoruz" dedi.

ZORLU BİR MARATON
Ligin başlamasını heyecanla beklediklerinin altını çizen Başkan Mehmet Gökoğlu, "Zorlu bir maratonda koşacağız. Bunun bilinci ile mücadelemizi sürdüreceğimize inanıyorum. Genç, mücadele eden kaliteli bir takım kurduk. Türkiye'nin en iyi teknik direktörleri arasında yer alan Giray Bulak'ı takımın başına getirdik. Şimdi başarı zamanı" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN