Yüreğir’de kurban kesim noktaları

Yüreğir Belediyesi ilçedeki kurbanlık satış ve kesim yerlerini belirledi. Başkan Çelikcan, “Sokaklarda ki çirkin görüntüler artık yaşanmayacak dedi

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi kurbanlık satış yerleri ve kesim yerlerinin belirlendiğini belirtti. Sokaklarda yaşanan çirkin görüntülerin artık yaşanmaması için vatandaşların da daha duyarlı olması gerektiğini belirten Başkan Çelikcan Yüreğir Belediyesi'nce belirlenen kurban kesim noktalarında her türlü önlemin alındığını söyledi. Başkan Çelikcan Yüreğir'de 3 merkezde kurban satışı, 20 merkezde ise kesim alanı belirlendiğini açıkladı.

KURBAN SATIŞ YERLERİ
Kışla Mahallesi güreş alanı batı tarafı, Akıncılar Mahallesi Mimar Sinan İlkokulu önü boş alan, Akdeniz Kurban Satış Alanı- Akdeniz Mahallesi Canlı Hayvan Pazarı.

KURBAN KESİM YERLERİ
Özdemir Oto Yıkama, Doğankent Oto Yıkama, Orçun Oto Yıkama, İnan Oto Yıkama, Alveroğlu Oto Yıkama, Taşkın Oto Yıkama, Hüseyin Günsan Oto Yıkama, Özen Oto Yıkama, Çatı Oto Yıkama, Yağmur Halı Oto Yıkama, Arkadaş Oto Yıkama, Serinevler Kapalı Semt Pazarı, Sembol Oto Yıkama, Yavuzlar TOKİ Camii, Adana Balkan Türkleri Yard. Derneği, Toplaoğlu Oto Yıkama, Sinan Kürek Oto Yıkama, Özden Oto Yıkama, Efe Lastik ve Oto Yıkama ve PTT Evleri Kapalı Semt Pazarı.

BİZE ULAŞIN