15 yıllık hasretleri ikizlerle son buldu

Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde yaşayan ve 15 yıldır çocuk sahibi olmaya uğraşan Çalış çifti, tüp bebek yöntemiyle ikiz bebeklerine kavuştu

15 yıllık hasretleri ikizlerle son buldu
Osmaniye'de Yusuf ve Medine Çalış çiftinin 15 yıllık bebek hasreti, tüp bebek yöntemiyle dünyaya gelen ikizlerle bitti. Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde yaşayan 15 yıllık evli Yusuf ve Medine Çalış çifti, evlilikleri boyunca çocuk sahibi olmaya çalıştı ancak başaramadı. Çalış çifti çocuk sahibi olmak için pek çok sağlık merkezine başvurduysa da yine de hayallerine kavuşamadı.

OLUMLU SONUÇ VERDİ
Son olarak Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Tüp Bebek Merkezi'ne başvuran Çalış çiftinin tedavisi olumlu sonuç verdi. Tedavi sürecinde düşük tehlikesi atlatılmasına rağmen başarılı uygulamalarla sürecin devam ettirilmesinin ardından çift, 15 yıl sonra annebaba olmanın mutluluğunu yaşadı.

"ALLAH HERKESE VERSİN"
Çift, çocuklarına özverilerinden dolayı Prof. Dr. Hakan Kıran ile sezaryen doğumu gerçekleştiren Dr. Aytekin Uzkar'ın ismini verdi. anne Medine Çalış, eşi Kahramanmaraş'ta olduğu için Aytekin ve Hakan bebeklere Yoğunoluk Mahallesi'nde kayınvalidesi ve kayınbabasıyla birlikte baktıklarını belirterek, "Allah'a çok şükürler olsun. Allah herkese versin. 15 yıl sonra kucağımıza geldi bu çocuklar. Çok mutlu olduk" dedi.
BİZE ULAŞIN