Müdür Selami Yıldız yeni görevine başladı

Bursa’dan Adana’ya atanan Emniyet Müdürü Selami Yıldız göreve başladı. Yıldız, “Adana stratejik bir ilimiz. Stratejik önemine binaen güvenlik ve asayiş yönünden de mutlaka üzerimize düşeni yapacağız” dedi

Müdür Selami Yıldız yeni görevine başladı
İçişleri Bakanlığı kararnamesiyle Adana Emniyet Müdürlüğü'ne atanan Selami Yıldız, görevine başladı. Emniyet Müdürü Yıldız, Adana Emniyet Müdürlüğü bahçesinde il emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ve emniyet amirleri tarafından karşılandı. Yıldız, makamında yaptığı açıklamada, Adana'da da Bursa'da olduğu gibi can ve mal emniyetinin korunması için teşkilatıyla hizmet edeceklerini söyledi. "

STRATEJİK BİR ŞEHRE GELDİK"

Adana'nın sıcak bir şehir olduğuna işaret eden Yıldız,"Sıcak insanları olduğunu da biliyorum. Vatanımızın bu köşesinde, devletimizin güvenlik hizmetini arkadaşlarımızla beraber yapacağız. İnşallah hayırlı uğurlu olur. Adana stratejik bir il. Stratejik önemine binaen güvenlik ve asayiş yönünden de mutlaka üzerimize düşeni yapacağımıza inanıyoruz. Bursa'dan Adana gibi stratejik öneme sahip bir şehre geldik" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN