Adayı turnuva heyecanı sardı

Türkiye ve Avrupa’dan sekiz takımın mücadele edeceği ve 4 gün sürecek olan Uluslararası Dr. Suat Günsel Kupası’nda geri sayım başladı

Adayı turnuva heyecanı sardı
Yakın Doğu Üniversitesi Sağlık, Kültür ve Spor Daire Başkanı Doç. Dr. Hakan Atamtürk, 14-17 Eylül tarihleri Yakın Doğu Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Uluslararası Dr. Suat Günsel Kupası'nın Kıbrıs Türkü'nün geleceğini oluşturmada önemli bir adım olacağını söyledi. Basketbolu eğlence ile birleştirerek önemli bir kazanım elde etmeyi hedeflediklerini ifade eden Atamtürk, turnuvanın basketbol otoriteleri tarafından yakından takip edileceğini açıkladı.
Kuzey Kıbrıs'taki en büyük basketbol spor organizasyonlarından biri olarak adlandırılan turnuva için özenle çalıştıklarını ifade eden Yrd. Doç. Dr. Atamtürk, "EuroCup ve Euroleague takımlarının yer alacağı turnuvanın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde gerçekleştirilmesi devletimiz ve ülke sporumuz adına son derece önemli bir fırsat olmasının yanı sıra adımızın daha fazla duyurulması için de önemli bir şanstır" dedi.
BİZE ULAŞIN