TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Akdeniz’de büyük değişim sürüyor

Akdeniz Belediyesi’ne kayyum atanmasından sonra toplam 83 bin ton asfalt, 71 bin 998 metrekare kilit parke, 25 bin 323 metrekare karo ve 41 bin metretül bordür çalışması yapıldı

Akdeniz’de büyük değişim sürüyor
HDP'li Belediye Başkanı Fazıl Türk'ün görevden uzaklaştırılmasının ardından kayyuma devredilen Akdeniz Belediyesi, hizmet atağını sürdürüyor. Mahallelerde yapılan asfalt ve kaldırım çalışmalarını yerinde denetleyen Akdeniz Kaymakamı ve Belediye Başkanı Muhittin Pamuk, ilçe genelinde yoğun bir şekilde yapılan yol, asfalt, kaldırım ve parke taşı çalışmalarıyla, ilçenin yıllardır ihtiyaç duyduğu önemli eksikliklerin tamamlandığını söyledi.

YILLARDIR YAPILMIYORDU
Mersin Valiliği Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı (YİKOB) işbirliğinde, ilçede 83 bin ton asfalt, 71 bin 998 metrekare kilit parke, 25 bin 323 metrekare karo ve 41 bin 14 metretül bordür çalışması gerçekleştirildiğini açıklayan Pamuk, "İlçenin yıllardır yapılmayan önemli eksikliklerini tamamladık. Yapılan çalışmaların ödeneğini tahsis eden Kalkınma Bakanımız Lütfi Elvan'a ve Sayın Valimiz Ali İhsan Su'ya teşekkür ediyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN