Kick boksçular hedef büyüttü

Niğde’de Avrupa Şampiyonası hazırlıklarını tamamlayan Kick Boks Genç Milli Takımı, geçen yıl İrlanda’da kazanılan 13 altın madalyayı geçmeyi hedefliyor

Kick boksçular hedef büyüttü
Kick Boks Genç Milli Takımı, Avrupa Şampiyonası'nda geçen yılki başarıyı geçmeyi hedefliyor. Makedonya'da düzenlenen Avrupa Gençler Kick Boks Şampiyonası'na katılan milli takım, Niğde'nin Çamardı ilçesinde bulunan Demirkazık Kamp Eğitim Merkezi'nde kamp çalışmalarında güç depoladı. Milliler başarı için yola çıktı.
Geçen yıl İrlanda'da düzenlenen şampiyonadan 13 altın ve 13 gümüş madalyayla dönen milli takım, bu yıl daha fazla madalya kazanabilme hedefiyle çalışıyor. Milli takım antrenörü Nuri Bayrak, 68 sporcu ve 22 antrenörle Avrupa Şampiyonası hazırlık çalışmalarını sürdürdüklerini, şampiyonada dört kategoride yarışacaklarını söyledi. Geçen yıl da iklim ve hava koşullarının son derece iyi olmasından dolayı Demirkazık'ta hazırlandıklarını aktaran Bayrak, "İrlanda'da gençlerde 13 altın, 13 gümüş madalya aldık. Niğde kampımız çok verimli geçiyor. Hedefimiz geçen yılki derecelerimizi geçmek" dedi.
BİZE ULAŞIN