Kardeş şehirden Erkoç’a ziyaret

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u makamında ziyaret eden Bosna Hersek heyeti, kent hakkında bilgiler aldı

Kardeş şehirden Erkoç’a ziyaret
Kardeş şehir Bosna Hersek'ten gelen heyet, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'u makamında ziyaret etti. Ziyarette Cazin Belediye Başkanı Nermin Ogreseviç, Milletvekili Mirsad Topcagiç, Buzim Belediye Başkanı Zikriya Durakoviç, ve Cazin Belediye Meclis Başkanı Rıfet Hozanoviç ile Meclis Üyesi Adis Misaljeviç katıldı.

MEMNUN KALDILAR
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi'nin Ramazan ayında Bosna Hersek'te düzenlediği iftar programından oldukça memnun kaldıklarını ve ilişkileri daha da geliştirmek ve pekiştirmek adına teşekkür ziyaretinde bulunan Bosna-Hersek heyeti, aynı zamanda Başkan Erkoç'a hediye takdim etti.

ŞEHRİ GEZDİLER
Başkan Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraş'a Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) tarafından verilen Kırmızı Şeritli İstiklal Madalyası'nı heyete göstererek madalyanın verilişi hakkında bilgiler aktardı. Başkan Erkoç ziyaretten dolayı teşekkür ederek, "Kardeş şehir Bosna Hersek'e en yakın zamanda geleceğim" dedi.
BİZE ULAŞIN