AGİAD’ın çeyrek asır sevinci

AGİAD’ın 25. yılı görkemli bir törenle taçlanacak. Gecede önemli isimler ödül alacak, Sibel Can şarkılarıyla müzik ziyafeti çekecek

AGİAD’ın çeyrek asır sevinci
Adana Genç İşadamları Derneği (AGİAD), kuruluşunun 25. yılını görkemli bir törenle kutlayacak. 6 Ekim'de gerçekleştirilecek kutlama töreninde, 'Adana'nın Oscarları' olarak nitelendirilen 7. AGİAD İş ve Meslek Ödülleri de sahiplerini bulacak. İş, sanat ve spor dünyasını buluşturacak etkinlikte, ünlü sanatçı Sibel Can da sahneye çıkarak davetlilere unutulmaz anlar yaşatacak. Bu sene çeyrek asırlık yeni yaşını kutlayacak AGİAD'ın gecesi Adana Sheraton Oteli'nde gerçekleştirilecek. 'Yılın Marka Ödülü', 'Yılın Genç Girişimcisi Ödülü', 'Yılın İnovasyon Ödülü', 'Hızlı Büyüyen Firma Ödülü', 'Yılın Müşteri Odaklı Firma Ödülü' ve 'İsmail Kulak Sosyal Sorumluluk Ödülü' sahiplerini bulacak.

JÜRİ ÜYELERİ SEÇECEK
Jüride Çukurova Üniversitesi Rektörü Mustafa Kibar, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Mehmet Tümay başta olmak üzere önemli isimler yer alacak. AGİAD'ın kurulduğu günden bu yana geçen 25 yılda sürekli kent ve ülke ekonomisinin gelişimi için birliktelik ruhuyla hareket ettiğini vurgulayan AGİAD Başkanı Gülümsün Adalı Özelköse, "Gece-mizde gücümüzü ve birliktelik duygularımızı artıracağız" dedi.
BİZE ULAŞIN