Bozan ve Atalay’dan Gülleri’ye sert tepki

ASKF Başkan adayı Dr. Ahmet Bozan ve Op. Dr. Ercan Atalay, “Tarafsızlığını yitirmiş bir ASKF ile seçime gidiyoruz” dediler

Bozan ve Atalay’dan Gülleri’ye sert tepki
Adana Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkan adayı Dr. Ahmet Bozan ile yönetim kurulu üyesi Op. Dr. Ercan Atalay, genel kurul öncesi mevcut başkan Ali Gülleri ve yönetiminin hatalar zinciri oluşturduğunu belirterek, "Tarafsızlığını yitirmiş bir ASKF ile seçime gidiyoruz" dedi. 8 Eylül Cuma günü saat 18.00'de federasyon binasında yapılması kararlaştırılan yönetim kurulu toplantısının erkene alınıp kendisine bu konuda bilgi verilmediğini söyleyen Bozan, yaşananlara sert tepki gösterdi.

BİNA KAPALI KİMSE YOK
Genel kurul öncesi yönetimin son kez toplanıp kongre kararı alması gerektiğini vurgulayan Bozan, "Bu konuda telefonlarımıza mesaj geldi. Saat 18.00'de federasyon binasında olmamız istendi. Ancak o saatte geldiğimde binanı kapısı kapalıydı. Başkan Ali Gülleri'yi aradım, telefonunu açmadı. Ben de yönetimden başka arkadaşlarla konuştum. Toplantının erken yapıldığını belirttiler. Buna çok sinirlendim. Tepkimi koydum" dedi.

VALİ DEMİRTAŞ'A İLLETTİ
"Kendi aralarında yaptıkları toplantıda genel kurul tarihini ve yerini 27 Eylül saat 15.00'te Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu olarak belirlemişler" diye konuşan Ahmet Bozan, "Ben kendilerine bunun yanlış olduğunu, toplantının belirlenen saatte yapılması gerektiğini beyan ettim. ASKF binasında kamera kayıtları var ve kimlerin kaçta binayı terk ettiği açıkça ortadadır. 550 delegesi bulunan ASKF'nin genel kurul yeri belediye değildir. Spor alanlarıdır. O saatte de yapılması yanlıştır. Bu konuyu Valimiz Mahmut Demirtaş'a ilettim. Destek istedim" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN