Adana’da 500 polisle ‘huzur’ operasyonu

Adana’da başta eğlence merkezleri olmak üzere kafe ve barlara yönelik, 500 polisin katıldığı ‘Huzur operasyonu’ gerçekleştirildi. Narkotik köpekleri de mekanları didik didik aradı

Adana’da 500 polisle ‘huzur’ operasyonu
Adana'da 500 polisle kent merkezinde başta eğlence merkezleri olmak üzere kafe ve barlara yönelik 'huzur operasyonu' gerçekleştirildi. Dedektör köpeklerin de kullanıldığı operasyonda mekanlar didik didik arandı. Operasyona katılan Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, "Vatandaşlarımızın özgürlük alanlarını kısıtlamadan, onların güvenliğini sağlamaya çalışıyoruz" dedi.

DEV OPERASYON
Adana Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'nce gerçekleştirilen operasyona, terör, kaçakçılık ve organize ile birlikte narkotik suçlarla mücadele şube müdürlüklerinde görevli toplam 500 polis katıldı. Merkez ilçe Seyhan'da yer alan Ziyapaşa Caddesi ile Şinasi Efendi Caddeleri'ndeki eğlence merkezleri başta olmak üzere kafe ve barlar, dedektör köpeklerinin de yardımıyla didik didik arandı, kimlikler kontrol edildi.

?ÖZGÜRLÜK VE GÜVENLİK DENGESİ
İşletmelerin resmi evrakları da mercek altına alınırken, mekanların bulunduğu cadde ve sokaklarda da aramalar yapıldı. 'Huzur Operasyonu'na katılarak, çalışmaları yakından takip eden Emniyet Müdürü Selami Yıldız, "Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın özgürlük alanlarını kısıtlamadan, onların güvenliğini sağlamaya çalışıyor. Kentin muhtelif yerlerinde arkadaşlarımız şok uygulamalar yapıyor" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN