Geleceğe bakın

Adanaspor’un, Manisaspor maçı hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Teknik direktör Kemal Kılıç, oyuncularından Gaziantep maçını unutmalarını ve geleceğe bakmalarını istedi

Geleceğe bakın
Gazişehir Gaziantep yenilgisini unutan Adanaspor Cumartesi günü sahasında oynayacağı Manisaspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik direktör Kemal Kılıç gözetiminde gerçekleşen çalışmada morallerin yerinde olduğu gözlendi. Geçmişe değil geleceğe baktıklarını belirten teknik adam Kılıç, "Şimdi tüm dikkatimizi Manisaspor maçına çevirdik" dedi.

YENİDEN ÇIKIŞ İSTİYOR
Takımın ortaya koyduğu futboldan memnun olduğunu belirten Kılıç, "Birkaç eksiğimiz var. Bunları iki hafta içerisinde çözüme kavuşturup daha hazır hale geleceğiz. Şu anda Manisaspor karşılaşması bizim için önemli. İyi bir futbol ortaya koyarak yeniden çıkış yakalamanın hesaplarını yapmak zorundayız" şeklinde konuştu.

KAYA KENDİNDEN EMİN
Bu arada Adanaspor'un yeni transferi Sercan Kaya takımla beraber çalışmalarına başladı. Takıma çabuk uyum sağlayacağına inandığını söyleyen Kaya, "Büyük bir camiaya geldim. Adana'ya yabancı bir isim değilim. Hedefim Adanaspor forması altında takım arkadaşlarımızla birlikte başarılı işler ortaya çıkarmak" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN