TURKCELL İMSAKİYE
TURKCELL İLE RAMAZAN

Okul birincilerine hediye bilgisayar

Çeşitli etkinliklerle öğrencilerin motivasyonunu artıran Şahinbey Belediyesi, 155 okul birincisini laptopla ödüllendirdi. Valinin isteği üzerine ikinci ve üçüncülere de bilgisayar hediye edildi

Okul birincilerine hediye bilgisayar
Gaziantep'te ilçe sınırları içerisindeki öğrencilere ayakkabı, bisiklet hediye eden ve her yıl Çanakkale'ye 90 bin öğrenci götüren Şahinbey Belediyesi, okul birincisi 155 öğrenciye bilgisayar hediye etti. Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Vali Ali Yerlikaya'nın isteği üzerine, okul ikincisi ve üçüncülerine de bilgisayar hediye ettiğini açıkladı.

VALİDEN ÖVGÜ
Şahinbey Belediyesi'nin öğrencilerin başarılı olması için ellerinden gelenin fazlasını yaptığını söyleyen Vali Yerlikaya, "Şahinbey Belediyesi 800 bin nüfusuyla birlikte birçok ilden daha büyük. Bisiklet, oyuncak dağıtıyoruz. Öğrencileri mutlu etmek için elimizden geleni yapıyoruz. Belediye, öğrencilerin daha başarılı olmaları için, onları motive etmek için elinden geleni yapıyor" dedi.

EN BÜYÜK DEĞER
Öğrencilerin kendileri için en büyük değer olduğunu söyleyen Başkan Mehmet Tahmazoğlu da "Öğrencilerimiz Gaziantep'i şekillendirecek. Bu konuda Sayın Valimizle birlikte elimizden geldiğince çalışıyoruz. Bizlerin en önemli gündemini eğitim oluşturuyor. Şahinbey'de 66 lise birincisi olmak üzere 155 okul birincisine laptop verdik. Başarılı öğrencilerimizi kutluyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN