Antep’te ‘delegeler silindi’

Antep’te ‘delegeler silindi’
TFF 1. Lig ekiplerinden Gaziantepspor'un Kulüp Başkanı Mutlu Özpineci, kulüp karar defterindeki bazı delegelerin isimlerinin silindiğini belirterek, Gaziantepspor'u eski delege yapısına kavuşturmak istediğini söyledi. Özpineci, sorunlu bir kongre yaşadıklarını ve çoğunlukla başkan seçilerek yönetime getirildiklerini hatırlattı.

KONGRE KARARI
Tüm sorunlara rağmen takımın sahaya çıkması ve bir şekilde mücadele etmesi gerektiğini anlatan Özpineci, son günlerde kulüp adına önemli bazı gelişmeler yaşandığını vurguladı. Özpineci, kulüpteki sorunların önüne geçebilmek için yeni bir kongre kararı aldıklarını, ancak bu kararı açıklayabilmek için yeterli çoğunluk sağlanamadığı için avukat Yaşar Sağlam'dan destek istediklerini söyledi.

DEFTER KAYIP
Özpineci, "Sağlam, kendi listemdeki divan kurulu başkanıydı. Karar defterini de kendisine güvenip teslim ettik. Kendisi kararı aldırabilmek için çalışmalar yapacağını söyledi. Yapamadığını söyledi. Defteri geri istedik. Getirmedi. Defteri başkalarına vermiş. Bazı delegelerin isimleri silinmiş durumda. Ancak girişimlerimizi yaptık. Gaziantepspor'u eski delege yapısına kavuşturmak istiyorum" dedi. Yönetim olarak tüm delegelerin hakkını korumaya çalışacağını anlatan Özpineci, konuyla ilgili polise başvurduklarını ve tutanakların tutulduğunu aktardı.
BİZE ULAŞIN