Çıkışımız sürecek

Adana Demirspor Teknik Direktörü Giray Bulak, Boluspor maçının çok zor geçeceğini bildiklerini belirtti. Bulak, “İki takım da puan farkı açılmasın diye kazanmak zorunda” dedi

��ıkışımız sürecek
TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un teknik direktörü Giray Bulak, ligin 5. haftasında yarın Boluspor ile zor bir maç yapacaklarını, iki takımın da puan farkı açılmasın diye kazanmak zorunda olduğunu söyledi. Bulak, Gaziantepspor galibiyetinin geride kaldığını belirterek, "Puanımızı 7'ye çıkardık. İyi mücadele ediyoruz. Boluspor maçına moralli çıkacağız" dedi. Mavi-lacivertli ekibin teknik direktörü Bulak, deplasmanda oynayacakları Boluspor maçının zor geçeceğini vurgulayarak, "Boluspor ilk haftalarda puan kayıpları yaşadı. İki takım da puan farkı açılmasın diye maçı kazanmak zorunda. Biz ona göre hazırlanıyoruz. Oyuncularım da eksiklerini gün geçtikçe kapatıyor. Ben takımıma güveniyorum" diye konuştu.

VAKIF KONUSUNU TAKİP EDİYORUM
Bu arada Adana Demirspor Vakfı konusunda çalışmalarını hızlandıran mavi-lacivertli takımı Adana AK Parti Milletvekili ve MKYK Üyesi Tamer Dağlı tesislerde ziyaret etti. Kulüp Başkanı Mehmet Gökoğlu, teknik direktör Giray Bulak ve yöneticilerin hazır bulunduğu ziyarette Tamer Dağlı, "Adana Demirspor artık ayakları üzerinde durmalı. Vakıf konusunu yakından takip ediyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN