Kuyumcuda kanlı soygun girişimi

Mersin’de kuyumcu Refik Çetinkaya, pompalı tüfekle soyguna gelen 4 kişiden birini silahla yaralayıp yakalanmasını sağlarken, kendisi de hafif yaralandı. Polis kaçan soyguncuların peşine düştü

Kuyumcuda kanlı soygun girişimi
Mersin'de soygun için işyerine gelen 4 zanlıya direnirken tüfekle ateş edilmesi sonucu vücuduna saçma isabet eden kuyumcu Refik Çetinkaya, silahla karşılık vermesi üzerine kaçan şüphelilerden birini yaraladı. Yaralı soyguncu tedavi için götürüldüğü hastanede gözaltına alınırken, diğer 3 kişi ise kaçtı. Polis kaçan soyguncuların peşine düştü.

YAĞMURLUK GİYDİLER
Olay Akdeniz ilçesi Güneş Mahallesi Çiftçiler Caddesi'nde kuyumcu Refik Çetinkaya'nın iş yerinde meydana geldi. Kuyumcuya üzerlerine giydikleri yağmurluklarla gelen O.A. ve beraberindeki 3 kişi, av tüfeğiyle soygun girişiminde bulundu. İş yerindeki altınları isteyen soygunculara direnen Çetinkaya, tüfekle ateş edilmesi sonucu yaralandı.

HASTANEDE YAKALANDI
Bu sırada tezgahın altından tabancasını alan Çetinkaya kaçan soygunculara ateş etti. Kuyumcu, şüphelilerden O.A.'yı sırtından yaraladı. Arkadaşları tarafından iş yerinin yan sokağında park halindeki araca kadar sürüklenerek götürülen O.A. ile diğer zanlılar kaçtı. Tedavi için Tarsus Devlet Hastanesi'ne götürülen O.A. yakalandı. Hafif yaralanan kuyumcu Çetinkaya ise Mersin Şehir Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Polis kaçan 3 kişiyi her yerde arıyor.
BİZE ULAŞIN