Melekler sağlam çıktı

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Yakın Doğu Üniversitesi, sağlık kontrolünden geçti. Potanın melekleri sağlam çıktı

Melekler sağlam çıktı
Yakın Doğu Üniversitesi kadın basketbol takımının oyuncuları Yakın Doğu Üniversitesi Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti. Detaylı kan tetkikleri yapılan oyuncuları dahiliye, ortopedi ve kardiyoloji servisi doktorları testlerden geçirdi. Sağlık kontrollü EKG ve EFOR testi ile tamamlandı. Yapılan kontrol ve muayeneler sonucunda sporcularda hiçbirinde sağlık sorununa rastlanmadı.

BİR YOL HARİTASI
Genel Koordinatör Murat Tümer, yeni sezon öncesi tüm oyuncuların sağlık kontrollerinin tamamlandığını söyledi. Sporcuların fiziksel uygunluk parametrelerini tespit ettiklerini dile getiren Genel Koordinatör Tümer, belli bir süre teknik antrenmanlarla bunu kombine edip, bir süre sonra bu testleri tekrar yaparak oyuncuların kat ettiği yolu göreceklerini ve bu anlamda sporculara bir yol haritası çıkaracaklarını söyledi.

YAKIN DOĞU GALİP
Bu arada Yakın Doğu Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Dr. Suat Günsel Kupası'nda heyecan fırtınası sürüyor. İlk maçta Yakın Doğu Üniversitesi son saniyede Quanitra Hollingsvorth'un hücum ribaundundan bulduğu sayı ile USK Prauge takımını 60-58 yenerek taraftarına büyük sevinç yaşattı. Diğer maçta ise Galatasaray, CB Avenida'a 65-52 mağlup olarak turnuvaya kötü başladı.
BİZE ULAŞIN