Şampiyonluğa 3 galibiyet şartı

Adanaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, Manisa karşısında altın değerinde üç puan aldıklarını söyledi. Kılıç, “3 iç saha maçı daha kazanırsak, şampiyonluğa göz kırparız” dedi

Şampiyonluğa 3 galibiyet şartı
Manisaspor'u sahasında 1-0 devirerek önemli bir galibiyet elde eden Adanaspor, taraftarına büyük sevinç yaşattı. Bu sonuçla puanını 9'a çıkaran turuncu-beyazlı ekip zirve tırmanışını sürdürdü. Teknik direktör Kemal Kılıç, kazanmayı hak ettiklerini belirterek, "Bundan sonra üç önemli iç saha maçımız var. 3 maçtan 9 puanla ayrılmamız halinde şampiyonluk mücadelesinde önemli bir adım atmış olabiliriz" dedi. Kılıç, takımın her geçen hafta daha iyiye gittiğini vurgulayarak, "Oynayacağımız oyunun çok zor olacağını takım arkadaşlarımıza anlatıyorduk. Geçen hafta şampiyonluğa oynayacak takımlardan birini yendi rakibimiz. 11 kişiyle savunma yapan bir takımın kenarlarını iyi kullandık. Kazandığımız için çok mutluyum. Aldığımız bu anlamlı galibiyeti camiamıza armağan ediyoruz" dedi.

SIRADA DERBİ VAR
"3 tane iç saha maçımızı kazanmış olduk" diye konuşan Kemal Kılıç, "Bundan sonraki süreçte önümüzde önemli bir derbi var, ondan sonra yine sahamızda oynayacağız. Sonra 3 maçtan 9 puanla ayrılmamız halinde şampiyonluk mücadelesinde önemli bir adım atmış olabiliriz. Bunu başaracak güce ve inanca sahip olduğumuzu düşünüyorum" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN