18 saat sonra çığlığı duyuldu

Adana’da motosikletiyle birlikte atık su kanalına düşen Yaşar Özdemir, 18 saat sonra CANKUR ekipleri tarafından yaralı olarak kurtarıldı

18 saat sonra çığlığ�� duyuldu
Adana'da motosikletin hakimiyetini kaybedip önce atık su kanalına düşen 50 yaşındaki Yaşar Özdemir (50), 18 saat sonra CANKUR ekipleri tarafından kurtarıldı. Olay Yüreğir ilçesine bağlı Levent Mahallesi'nde meydana geldi. İddiaya göre Yaşar Özdemir gece motosikletle DSİ'ye ait sulama kanalı yanındaki Bahar Caddesi'nden ilerlerken birden direksiyon hakimiyetini kaybederek atık su kanalına düştü. Akıntıyla sürüklenen Özdemir kayalıklara tutunmayı başardı. Vücudunda kırıklar olması nedeniyle kalkamayan Özdemir'in yardım çığlıklarını kimse duymadı. Yaklaşık 18 saat sonra yardım bölgeden geçen bir kişi yardım çığlıklarını duydu ve atık su kanalına baktığında bir kişinin kayalıklara tutunduğunu gördü. Olay yerine polisle birlikte sağlık ve CANKUR ekipleri sevk edildi. Ekipler Yaşar Özdemir'i sedyeye koyup halat ile bağladıktan sonra kanaldan çıkardı. Vücudunda kırıklar oluşan ve hastanede tedavi altına alınan Özdemir'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

SESİNİ KİMSE DUYMADI
Yardım çığlıklarını 18 saat boyunca kimseye duyuramayan Yaşar Özdemir, CANKUR ekipleri tarafından sedyeye bağlanarak dereden çıkarıldı.
BİZE ULAŞIN