Aracın camını kırıp 39 bin lirayı çaldılar

Adana’da motosiklet kaskı takan iki kişi park halindeki bir otomobilin camını kırıp koltuğun üzerinde bulunan 39 bin lirayı alıp kayıplara karıştı

Aracın camını kırıp 39 bin lirayı çaldılar
Adana'da motosikletli ve başlarında kask bulunan 2 kişi, 37 yaşındaki Mustafa Cengiz'in bankadan çekip otomobiline bıraktığı 39 bin lirayı camı kırarak çaldı. Polis olayı gerçekleştiren 2 kişiyi yakalamak için çalışma başlattı. Nakliye işiyle uğraşan Mustafa Cengiz, borcu olan 41 bin 500 lirayı ödemek için Seyhan ilçesindeki Metal Sanayi Sitesi yakınlarındaki bir bankadan 39 bin lira çekti. 33 VAL 38 plakalı otomobiline binip poşet içindeki parayı koltuğun üstüne bırakan Cengiz, yemek için site içerisindeki bir alışveriş merkezine giderek otomobilini park etti.

BUJİYLE KIRDILAR
Motosikletle takip ettikleri Mustafa Cengiz'in otomobiline yaklaşan başlarında kask bulunan 2 kişi, sol ön camı buji yardımıyla kırıp para dolu poşeti alarak kaçtı. Bir süre sonra otomobilinin yanına geldiğinde camın kırık olduğunu ve parasının çalındığını fark eden Cengiz polisi aradı. Bir arkadaşından 41 bin 500 lira borç aldığını, borcunu ödemek için bankadaki 39 bin lirasını çektiğini s��yleyen Mustafa Cengiz, "Borç ödeyecektim, tüm para gitti" dedi. Polis kaçan zanlıları arıyor.
BİZE ULAŞIN