Antakya Mozaik Otel bir ödül daha aldı

Hatay’da yapımı devam eden Antakya Mozaik Otel ve Necmi Asfuroğlu Mozaik Müzesi daha tamamlamadan üçüncü ödülünü aldı

Antakya Mozaik Otel bir ödül daha aldı
Asfuroğlu Grup tarafından yapımına 2009 yılında başlanan Antakya Mozaik Otel ve Necmi Asfuroğlu Mozaik Müzesi, daha tamamlamadan ödülleri toplamaya devam ediyor. Daha önce İspanya'da gerçekleştirilen Dünya Mimarlık Festivali ve Singapur WAF World Architecture Festival Dünya Mimarlık Festivali'nde 'Geleceğin Yapıları' dalında birincilik ödülleri alan Müze Otel, şimdi de Mimar Sinan Uluslararası Proje Olimpiyatları'nda özel ödüle layık görüldü.

TÖREN KAYSERİ'DE
Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliği (TDMMB) öncülüğünde, Türk Dünyası ve Akraba Toplulukları kültür coğrafyasında faaliyet gösteren uluslararası sivil toplum kuruluşları ile müştereken geleneksel hale getirilen ve 4 yılda bir düzenlenen Mimar Sinan Uluslararası Proje Olimpiyatları ödül töreni bu yıl Kayseri'de düzenlendi. Etkinliğe 36 ülkeden mühendislik, mimarlık ve şehircilik mesleğinin duayenleri de katıldı.

ASFUROĞLU'NA ÖZEL DAVET
Mimar Sinan Uluslararası Proje Olimpiyatları'nın Mimarlık Projeleri kapsamında özel ödüle layık görülen Müze Otel ve Necmi Asfuroğlu Mozaik Müzesi'nin uygulayıcısı Asfuroğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Asfuroğlu, etkinliğe kendisine yapılan özel davetle katıldı. Ödülünü alan Asfuroğlu, katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı.
BİZE ULAŞIN