Kadınlar unutulmadı

Dargeçit Belediyesi ilçedeki kadınları sağlık taramasından geçiriyor. Kadınlar kültürel gezilere götürülüyor

Kadınlar unutulmadı
Dargeçit Belediyesi ilçedeki kadınların sağlığı için özel çalışma da gerçekleştiriyor. İmkansızlıklar ya da ihmal nedeniyle hastaneye gidemeyen özellikle 40 yaş üstü 100 kadın, Belediye Kadın Merkezi tarafından mamografi testi ve çeşitli sağlık kontrolleri için her ay Mardin'de götürüldü. kültü rel geziler Kadınlara yönelik çeşitli etkinlikler ise devam ediyor. 150 kadının, Mardin, Şanlıurfa, ve Batman'a düzenlenen gezilere katılması sağlandı.

Köylere hizmet akıyor
Dargeçit Belediyesi bugüne kadar ikinci planda tutulan ve unutulan köylere hizmet götürüyor. Toplanmayan çöpler artık toplanıyor. Köylüler, ilçe merkezinde ne hizmet varsa aynısını yerleşim yerlerinde görüyor. Miniklerin park ihtiyacı hiç vakit geçirilmeden yerine getiriliyor

Yollara birinci sınıf asfalt
Yolun medeniyet olduğu gerçeğiyle hareket eden Dargeçit Belediyesi, sıcak asfalt çalışmalarına hız verdi. Asfalt çalışmaları birçok noktada devam ediyor. Belediye Başkan Vekili Yeşiltaş, "Hedefimiz 1'inci sınıf bir malzeme ile 1'inci sınıf yol standardını yakalamak. Bunu başardık" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN