Cepten yiyor

Lige büyük hedeflerle başlayan Gazişehir Gaziantep FK, Eskişehir karşısında iki puan daha kaybetti. Zirve yolunda yara alan takımda teknik direktör Hüseyin Kalpar “Üzgünüz” dedi

Cepten yiyor
TFF 1. Lig takımlarından Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü'nün yüzü bir türlü gülmüyor. Sezona flaş transferlerle başlayan ekip büyük umutlarla çıktığı Eskişehirspor karşısında sahadan 2-2 beraberlikle ayrılmanın üzüntüsünü yaşıyor. Teknik direktör Hüseyin Kalpar, sahaya kazanmak için çıktıklarını ancak beraberliğe rağmen zevkli ve gollü bir maç oynadıklarını söyledi.

"KALEMİZE GOL ATIYORUZ"
"Maçı kazanabilecek gücümüz vardı" diye konuşan Kalpar, "Ama yediğimiz gol, ister istemez rahatsız etti. İlk yarıda gol pozisyonları üretemedik. İkinci yarıda biraz risk aldık. Çünkü 1-0 ile 2-0 arasında çok fark yok. Çünkü mağlubiyet aynıdır, 3 puan kaybediliyor. Sonuçta 2-2'yi yakaladık. Geçen hafta da kendi kalemize gol attık" dedi. Maçı kazanma adına yaptıkları mücadeleden dolayı oyuncularımı kutlayan teknik adam Hüseyin Kalpar, "Burada 2 puan kaybetmiş olduk. Tabii ki bizim açımızdan kaybetmek iyi değil ama futbol bir oyun. Zevkli, keyif verici ve gollü bir maç oldu ama kazanamadık. Bundan sonra daha iyi futbol ortaya koyarak çıkış yakalayacağız" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN