Vali'den futboculara baklava

Iğdır Valisi Enver Ünlü, Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi 3'ncü Grup'ta mücadele eden ve Iğdır Aras Sporlu futbolcuları ziyaret ederek baklava ikram etti.

Vali'den futboculara baklava

Vali Ünlü beraberinde Vali yardımcısı Bilgihan Karanfil, İl Emniyet Müdürü Melih Ekici ile birlikte Şehir Stadyumu'na giderek burada hafta sonu Trabzon deplasmanında Bahçecik Spor ile oynayacağı maça hazırlanan Iğdır Aras Sporlu futbolcuları izleyen Vali Ünlü'yü, Kulüp Başkanı Hasan Aras, yönetim kurulu üyeleri ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Kasım Aydoğdu karşıladı.

Vali Ünlü, "Bal liginde müsabakaların başlamasından dolayı şehrimizin takımına moral vermek ve yni sezonda başarı dilemek için geldik. Geçtiğimiz hafta güzel bir başlangıç yaptınız. Genç ve dinamik bir takımımız var. İnşallah bu sezon bir üst lige çıkacağız. Futbolcularımız, yönetim, şehir kenetlendi. Bizler de Valilik olarak her türlü desteği vereceğiz. Her yıl şampiyonluğu son maçta kaçırıyoruz ama bu yıl şampiyon olacağız. Ben ümitliyim" diye konuştu.

Kulüp Başkanı Hasan Aras, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kulüp ve taraftar olarak bir üst lige çıkacaklarına inandıklarını söyledi.

BİZE ULAŞIN