Suriyeli kadına akıl almaz işkence

Suriyeli kadına akıl almaz işkence
K.Maraş'ta eşi Muhammet Elarabi (35) tarafından elleri ve ayakları bağlanarak evin bodrum katına kilitlenen üç çocuk annesi Minel Ratıp (30), 1 ay boyunca işkence gördü. Muhammet Elarabi, eşine kızgın yağ döküp, vücudunda 122 sigara söndürdü. Bununla da yetinmeyen vicdansız adam, genç kadının dudağı dahil 42 yerinden bıçaklayıp, kolunu ve ayağını kırdıktan sonra pense ile tırnaklarını çekti. İşkence mağduru Minel Ratıp, hastanede tedavi görüyor.

"SİZİ DE BÖYLE YAPARIM"
Suriye'deki iç savaştan kaçarak 2 yıl önce Kahramanmaraş 'e sığınan Minel Ratıp ve Muhammet Elarabi çifti bir süre önce evlerinde bilinmeyen bir nedenle tartışmaya başladı. Nakliyecilik yapan Muhammet Elarabi, eşini çocuklarının gözü önünde döverek kolunu kırdı. Hırsını alamayan adam, eşinin saçlarından sürükleyerek bodrum katına indirip burada kerpetenle ayak tırnaklarını çekti. Çocuklarını da "Kimseye söylemeyeceksiniz. Söylerseniz sizi de böyle yaparım" diyerek tehdit etti.

HER YERDE ARANIYOR
Çocuklar babaları işe gittiği zaman annelerine yemek ve su verdi. Geçtiğimiz gün baba çocuklarını alıp kayıplara karıştı. Elarabi çiftinin bir yakını ziyarete geldiğinde evde kimseyi bulamadı. Ancak bodrum kattan ses geldiğini fark eden kişi, kapıyı kırarak içeri girdiğinde korkunç manzarayla karşılaştı. Olay yerine hemen sağlık görevlileri sevk edildi. Yapılan ilk müdahalenin ardından kadın hastaneye kaldırıldı. Çocuklarıyla birlikte kaçan işkenceci koca her yerde aranıyor.
BİZE ULAŞIN