Miami tarzı evler Adana’ya geliyor

Halil Avcı İnşaat, New York tarzı Dream Loft’un ardından yeni konut projesi Miami Loft ile Adana’ya yeni bir soluk getirecek

Miami tarzı evler Adana’ya geliyor
Yurt içi ve yurtdışında birçok prestijli yapıda imzası bulunan Halil Avcı İnşaat, New York tarzı Dream Loft'un ardından yeni konut projesi Miami Loft ile Adana'ya yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Bir ilki gerçekleştiren Halil Avcı İnşaat, bahçesinde kumsalı olan, çocukların kumdan kuleler yapabilecekleri konut projesi Miami Loft ile 7 Ekim'de lansmana çıkacak.

GERİDE BIRAKACAK
Halil Avcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, Miami Loft'un sadece projesine tam bir yıl boyunca çalıştıklarını söyledi. Lokasyonu ve mimarisiyle diğer projeleri geride bırakacak olan Miami Loft'ta 7 Ekim'de satışlara başlayacaklarını anlatan Avcı, son projeleri Dream Loft'un tüm dairelerinin kısa sürede tükendiğini anımsatarak, "Yeni projemiz farkını hissettirecek tarzda ve Dream Loft'u da geride bırakacak" dedi.

29 BİN TL PEŞİNAT
Orhan Avcı, ABD'nin Florida eyaletinin Miami şehrinin ünlü kumsallarında olduğu gibi Miami Loft'ta yaşayanların evlerinin önünde kumdan kule yapabileceklerini, sosyal donatılarla da konut sahiplerine tatil keyfi sunacaklarını kaydetti. Lansmanı "Miami kumsalındaki daire 29 bin TL peşinatla Adana'da olur mu?" sloganıyla gerçekleşen projenin Adana'nın sembol yapıları arasında yer alması bekleniyor.
BİZE ULAŞIN