Yüreğir’e dev spor kompleksi

Yüreğir’in ilk kapalı yüzme havuzu olan Atakent Spor Kompleksi’nin temeli bugün atılıyor

Yüreğir’e dev spor kompleksi
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Atakent Mahallesi'ne 3 bin metrekare oturum alanlı yeni bir spor kompleksi kazandırıyor. İçerisinde kapalı yüzme havuzu, voleybol, basketbol sahası ve tribünleri, fitness salonu, bowling salonu, masa tenisi alanı, kafeterya ve büfesi olan, kadınlar ve erkekler için özel olarak tasarlanmış spor kompleksinin temeli bugün atılacak.

12 AY YÜZEBİLECEKLER
Yüreğir'de vatandaşların faydalanacağı kapalı yüzme havuzu olmadığını belirten Başkan Mahmut Çelikcan, "Atakent Mahallemize yapacağımız spor kompleksinin ardından PTT Evleri Mahallemize de kapalı spor kompleksi yapacağız. Amacımız kışın yüzmek isteyen vatandaşlarımız başka yerlere gitmeden Yüreğir'de de kapalı yüzme havuzuna giderek yılın 12 ayı yüzebilmeleri" dedi.

OKULLAR DA KULLANACAK
Standart ölçülerde yapılacak ve yarı olimpik olacak yüzme havuzundan herkesin faydalanacağını belirten Başkan Çelikcan spor kompleksi inşaatının temelinin bugün atılacağını söyledi. Başkan Çelikcan, kadınların ve erkeklerin ayrı günlerde faydalanacağı spor kompleksi içerisindeki yüzme havuzundan Yüreğir'deki bütün okulların beden eğitimi derslerinde yararlanabileceklerini belirtti.
BİZE ULAŞIN