5 aydır kayıp olan kız bulundu

5 aydır kayıp olan kızı polis ailesine kavuşturdu. Baba ile genç kızın kavuşma anında duygusal anlar yaşandı

5 aydır kayıp olan kız bulundu
Hatay'ın Dörtyol ilçesinde kendisinden 5 aydır haber alınamayan 17 yaşındaki D.P.'nin, daha önce nişan yapıp ayrıldığı ve ailesinin görüşmesini istemediği sevgilisine kaçtığı ortaya çıktı. Polis, genç aşıkların izine Adana'da ulaştı ve düzenlenen şok bir baskınla ikisi de yakalandı. Küçük kız, "Sevdiğime kaçtım" diye ifade verince, sevgili serbest kaldı. D.P. ile babasının 4 ay sonraki kavuşmasında ise, duygu dolu anlar yaşandı.

'ÖZEL EKİP' KURULDU
Her şey, geçtiğimiz Haziran ayında 17 yaşındaki D.P.'nin, Hatay'ın Dörtyol ilçesinde kaybolmasıyla başladı. Aile, polise kayıp başvurusunda bulundu, bunun üzerine harekete geçen ekipler, küçük kızı her yerde aramaya başladı. Yapılan araştırmada da D.P.'nin, Adana'da olduğu ortaya çıktı ve Adana polisi ile bağlantıya geçildi. Bu bilgi üzerine de Adana Emniyet Müdürü Selami Yıldız, küçük kızın bulunması için Gasp Büro Amirliği bünyesinde özel bir ekip kurdu.

"SEVGİLİME KAÇTIM"
Deneyimli dedektiflerden oluşan özel ekip, kentin dört bir yanında kayıp kızı aramaya başladı. Ekipler yaptıkları çalışma sonucunda D.P. ile sevgilisinin Onur Mahallesi'ndeki bir evde olduğunu tespit etti. Şok baskınla iki sevgili saklandıkları evde buldu. Küçük kız, eski nişanlısı da olan sevgilisinden şikayetçi olmadığını belirtip, "Sevdiğime kaçtım" diye ifade verdi. Bunun üzerine genç adam, ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Bu arada baba ile kızının yaklaşık 4 ay sonraki buluşmasında ise, duygu dolu anlar yaşandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından D.P. babasına teslim edildi.
BİZE ULAŞIN