Yüreğir’e bir spor kompleksi daha

Yüreğir Belediyesi, Atakent Mahallesi’ne yaptıracağı spor kompleksinin temelini attı. Başkan Mahmut Çelikcan, “İlkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz” dedi

Yüreğir’e bir spor kompleksi daha
Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan Atakent Mahallesi'ne 3 bin metrekare oturum alanlı yeni bir spor kompleksi kazandırıyor. İçerisinde kapalı yüzme havuzu, voleybol, basketbol sahası ve tribünleri, fitness salonu, bowling salonu, masa tenisi alanı, kafeterya ve büfesi olan spor kompleksinin temeli düzenlenen törenle atıldı. Standart ölçülerde yapılacak ve yarı olimpik olan yüzme havuzundan herkesin faydalanacağını belirten Başkan Çelikcan, "Kadınların ve erkeklerin ayrı günlerde faydalanacağı spor kompleksi içerisindeki yüzme havuzundan Yüreğir'deki bütün okulların beden eğitimi derslerinde yüzme havuzunu kullanabilecekler" dedi.

7 AYDA BİTECEK
Başkan Çelikcan spor kompleksi ve kapalı yüzme havuzunun inşaatının 6-7 ay gibi kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacağını söyledi. Yüreğir'de vatandaşların faydalanacağı kapalı yüzme havuzu olmadığını belirten Başkan Çelikcan, "Atakent Mahallemize yapacağımız spor kompleksi ve kapalı yüzme havuzu Adana'da ilk olacaktır" dedi.
BİZE ULAŞIN