Alkışlar Şimşek’e

Adana Demirspor ile Sivasspor bugün 5 Ocak Fatih Terim Stadı’nda anlamlı bir maça çıkacak. Karşılaşma saat 19.00’da başlayacak

Alkışlar Şimşek’e
5 Ocak Fatih Terim Stadı bugün anlamlı bir buluşmaya ev sahipliği yapacak. TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor, Süper Lig takımlarından Sivasspor ile Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) için sahaya çıkacak. Milli maç nedeniyle verilen arayı iyi değerlendirmek isteyen mavilacivertli ekibin bu projeyi spor kamuoyundan taktir topladı.

TARİHİ BİR GÜN
Saat 19.00'da başlayacak olan anlamlı mücadele öncesi LÖSEV'e bağlı 25 çocuk Adana Demirspor ve Sivasspor forması giyerek seremonide yer alacak. Teknik direktör Giray Bulak, Adana Demirspor olarak farkındalık oluşturmak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirtti. Bulak, "Bugün Adana tarihi günlerinden birini daha yaşayacak" dedi. Mavi-lacivertli takımın yöneticisi İmam Gazali Hıradağı ise Adana Demirspor - Sivasspor maçı için kadınlara ve 10 yaşından küçük çocuklar ücretsiz kağıt bilet verileceğini belirtti. Hıradağı, Passolig kartı olanların gişeden biletlerini yükletebileceğini Passolig kartı olmayanların ise kağıt bilet ile karşılaşmayı tribünden izleyebileceği bilgisini verdi.

LÖSEV'E BAĞIŞLANACAK
Bu arada anlamlı 90 dakikanın gelirinin Lösemili Çocuklar Vakfı'na bağışlanacağı gelen bilgiler arasında yer aldı. Mavi-lacivertli renklere gönül verenler bu akşam 5 Ocak Fatih Terim Stadı'ndaki yerlerini alarak her iki takıma gönülden destek verecekler. Adana Demirspor'un çocuklara özel hediyelerde vereceği öğrenildi.
BİZE ULAŞIN