Hedef Altınordu

Hedef Altınordu

Adanaspor deplasmanda karşılaşacağı Altınordu maçına kilitlendi. Teknik direktör Kılıç, A2 takımı ile oynanan hazırlık maçında tüm oyuncularına forma şansı verdi

Adanaspor Teknik Direktörü Kemal Kılıç, futbolcularına Altınordu maçını kazanın emrini verdi. Milli maç arasını çalışarak geçiren turuncu- beyazlı ekipte morallerin yerinde olduğu gözlendi. Futbolcularıyla yakından ilgilenen ve eksikleri gideren teknik adam Kılıç, Artınordu maçının çok zor geçeceğini söyledi.

ÇIKIŞ SÜRECEK
Gerekli önlemleri aldıklarını ifade eden Kemal Kılıç, "Takımın performans testlerinde olumlu sonuçlar aldık. Hedefimiz yakaladığımız çıkışı sürdürmek. Bunun için elimizden geleni yapacağız. İnişli çıkışlı bir grafik çizmek istemiyoruz. Bunu futbolcularıma aktardım. Bu yüzden çok dikkatli olmamız gerekiyor" şeklinde konuştu.

A2 İLE HAZIRLIK MAÇI
Bu arada turuncu-beyazlı ekip milli maç arasını hazırlık maçı yaparak değerlendirdi. Osman Yereşen Tesisleri'nde A2 takımıyla yapılan karşılaşmayı as kadro 9-2 kazandı. Karma bir kadro oluşturan teknik adam Kemal Kılıç, tüm oyuncularına forma şansı vererek performansını yakından takip etti. Kılıç'ın oyun karşısında yüzünün güldüğü gözlendi.
BİZE ULAŞIN