Miami kumsalı Adana’ya geldi

Miami kumsalı Adana’ya geldi
Halil Avcı İnşaat'ın, dört tarafı devasa parkla çevrili, beyaz okyanus kumsalı, dalga havuzu, teraslı- bahçeli dairelerin fark yaratan özelliklerini içinde barındıran yeni konut projesi Dreamloft Miami'de daire satışları başladı. Son bir haftadan beri merak uyandıran, 'Miami kumsalındaki daire 29.000 TL peşinatla Adana'da olur mu? 7 Ekimi bekleyin' duyurusunu görenler, Halil Avcı inşaat imzalı projeyi görmek sahibi için satış ofisine koştular.

TERASLI, BAHÇELİ
Yalnızca 201 daireden oluşan Dreamloft Miami bol seçenekleriyle dikkati çekiyor. Dünyaca ünlü Miami kumsallarını Adanalıların ayağına getiren Halil Avcı İnşaat'ın yeni projesi, dileyene teraslı, dileyene bahçeli, dileyene Amerikan Dubleks Loft daire sahibi olma imkanı sunuyor. Lokasyonu ve mimarisiyle ilgi gören Dreamloft Miami'de daire satışları daha ilk günden yoğun ilgi gördü.

KUMDAN KALE
Halil Avcı İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Avcı, Miami şehrinin ünlü kumsallarında olduğu gibi Dreamloft Miami'de yaşayanların evlerinin önünde kumdan kale yapabileceklerini, sosyal donatılarla da konut sahiplerine yılın her gününde tatil keyfi sunacaklarını kaydetti. Mavi Bulvar'da yer alan Dreamloft Miami'de 1+1 77 metrekareden 4+1 245 metrekareye kadar konutlar her aileye hitap ediyor.
BİZE ULAŞIN