Lösemiye gol

Lösemiye gol

Lösemili Çocuklar Vakfı yararına sahaya çıkan Adana Demirspor ile Sivasspor anlamlı bir maça imza attı. 5 Ocak Fatih Terim Stadı hem tarihi hem de duygu dolu günlerinden biri yaşadı

Farkındalık yaratmak için Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) yararına sahaya çıkan Adana Demirspor, Demir Grup Sivasspor'la dostluk maçı yaptı. Maçı ekonuk ekip 3-0 kazandı. Karşılaşma öncesinde her iki takım oyuncuları lösemi hastası çocuklarla birlikte sahaya çıktı. Mücadelenin başlama vuruşu ise sembolik olarak hasta çocuklar yaptı. Güzel görüntülerin yaşandığı karşılaşmaya taraftarların ilgisi az oldu.

TEŞEKKÜR ETTİ
Teknik direktör Giray Bulak, çok anlamlı bir karşılaşma oynadıklarını belirterek, "Davetimizi kırmayan Sivasspor'a ve teknik direktörleri Samet Aybaba'ya teşekkür ediyoruz. Benim için çok güzel bir mücadele oldu. Çocuklarımızın yüzündeki heyecanı, sevinci görmek dünyalara bedel. Bu yüzden bu tür organizasyonları her zaman destekliyorum" dedi.

ESKİŞEHİR MAÇI
Karşılaşmadan elde edilen gelirin LÖSEV'e bağışlanacağı öğrenildi. Öte yandan bugün itibariyle lige dönen mavi-lacivertli ekip sahasında konuk edeceği Eskişehirspor maçı hazırlıklarına yeniden başladı. Teknik patron Bulak, mili maç arasını en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştıklarını belirterek, "Güçlü bir rakiple mücadele edeceğiz. İşimiz kolay değil" dedi.
BİZE ULAŞIN