BTD Tekstil’den 18. yaş kutlaması

Bilici Holding’in yurtdışına ihracat yapan en önemli kuruluşlarından BTD Tekstil, 18. yaşını Divan Adana Otel’de düzenlenen muhteşem bir gece ile kutladı

BTD Tekstil’den 18. yaş kutlaması
Bilici Holding'in en önemli kuruluşlarından BTD Tekstil, 18. kuruluş yıl dönümünü kutladı. Divan Adana Otel'de düzenlenen gecede Bilici Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bilici 10 yıl ve üzeri görev yapan çalışanlara plaket verdi. Başkan Bilici, BTD Tekstil'in Bilici Holding'in yurtdışına ihracat yapan en önemli kuruluşlarından olduğunu söyledi.

'BU GURUR HEPİMİZİN'
BTD Tekstil'in büyük bir aile olduğunu söyleyen Mehmet Ali Bilici, "Çalışanlarımızla birlikte 18. yılımızı kutluyoruz. Bu gurur hepimizin. 18 yıllık bir şirket olmasına rağmen şimdilerde tüm dünyaya ihracat yapan bir konuma geldik. Bu başarıda en büyük pay çalışanlarımızındır, emeği geçen herkesi tek tek kutluyorum" diye konuştu.

BİRLİKTE KESTİLER
İlerleyen saatlere kadar süren buluşma renkli görüntülere sahne olurken 10 yıl ve üzeri hizmet veren çalışanlara plaketleri Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Bilici tarafından verildi. Bilici, BTD Tekstil'in çalışanlarıyla büyümeye devam edeceğini belirtti. Gecenin finalinde ise hazırlanan dev pasta şirketin ortakları tarafından kesildi.
BİZE ULAŞIN