Sözeri umutlu

Yeni teknik direktörü Erkan Sözeri ile Giresunspor maçına hazırlanan Gazişehir Gaziantep’te yüzler gülüyor. Sözeri, “Gelecek haftalarda daha iyi olacağız” dedi

Sözeri umutlu
Milli maç arasını yeni teknik direktörü Erkan Sözeri ile oldukça verimli geçiren Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, TFF 1. Lig'in 8. haftasında sahasında konuk edeceği Akın Çorap Giresunspor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Teknik adam Sözeri, takımla çok güzel bir çalışma programı geçirdiklerini belirterek, "Uyum sorununu çabuk atlatıyoruz" dedi.

'ÇOK ÇALIŞTIK'
Gazişehir'in güçlü, kaliteli oyunculardan kurulu bir takım olduğunu belirten tecrübeli teknik adam, "Ligde bu durumda olmayı hak etmiyoruz. Giresun maçıyla çıkış yakalayacağımıza inanıyorum. Arayı çok iyi değerlendirdik. Çok çalıştık. Taraftarımızın desteğiyle bu haftayı galibiyetle kapatacağımıza inanıyorum" şeklinde konuştu.

GÜÇ VE İNANÇ
Ligin uzun bir maraton olduğunu belirten teknik adam, "Giresunspor karşılaşmasıyla koşuya başlıyoruz. Hedefimiz bir seri yakalayıp bu takımı üst sıralara, yani layık olduğu yere çıkarmaktır. Bunu başaracak güce ve inanca sahibiz. Yeter ki Gaziantep bize güvensin bizlerin her zaman yanında olsun" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN