Psikolog edasıyla takımı hazırlıyor

Adana Demirspor Teknik Direktörü Giray Bulak, Eskişehirspor maçı öncesi umutlu olduğunu belirterek “Oyuncularımla sık sık toplantı yaparak onları zorlu maça motive etmeye çalıştım” dedi

Psikolog edasıyla takımı hazırlıyor
TFF 1. Lig takımlarından Adana Demirspor'un teknik direktörü Giray Bulak, hücum futbolunu çok sevdiğini, takımı savunmaya yönelik oynatmayı çok istemediğini belirtti. Bulak milli maç arasını iyi değerlendirdiklerini belirterek, "Demir Grup Sivasspor ile oynadığımız hazırlık maçında hemen hemen tüm oyuncularıma şans verdim ve son durumlarını gördüm" dedi.

TOPLANTILAR YAPTI
Oyuncularıyla sık sık toplantı yaptığını anlatan Bulak, "Onları mental ve fiziksel olarak hazırlıyoruz. Oyuncularımı seviyorum, iyi çalışıyorlar. Günde 3 idman koysak gülerek, severek geliyorlar ve bu anlamda takımımdan son derece memnunum" diye konuştu. Nasıl oynamaları gerektiğini bildiklerini anlatan Giray Bulak, "Bir oyun şablonu oluşturduk ve o bizi bu noktaya getirdi" diye konuştu.

'DAHA İYİ OLACAĞIZ'
Bulak, bu haftaki rakipleri Eskişehirspor karşısında mutlaka kazanmak istediklerini de ifade ederek, "Her geçen gün farklı bir oyun anlayışına doğru gidiyoruz. Bu bizi yükseltecek, hücum futboluna yöneltecek. Hücum futbolunu çok seviyorum. Savunma futbolu oynamayı çok istemiyorum. Eskişehirspor karşısında da taraftarlarımızın desteğiyle mutlu sona ulaşacağız" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN