Hedef zirve

Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarını Çatalan Tesisleri’nde sürdüren Adanaspor’un teknik patronu Kemal Kılıç, zirve yarışından kopmamak için toparlanmak zorunda olduklarını belirtti

Hedef zirve
TFF 1. Lig takımlarından Adanaspor, pazar günü sahasında konuk edeceği Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarını sürdürüyor. Osman Yereşen Tesisleri'nin bakımda olması nedeniyle çalışmalarını teknik direktör Kemal Kılıç gözetiminde Çatalan Tesisleri'nde sürdüren turuncu-beyazlı ekipte morallerin yerine geldiği gözlendi.

"MASAYA YATIRDIK"
Teknik adam Kılıç zirve yarışından kopmamak için toparlanmak zorunda olduklarını belirterek, "Güçlü bir rakiple mücadele edeceğiz. Çaykur Rizespor bu ligin iddialı ekiplerinden, bizim gibi zirve mücadelesi veriyor. Çalışmalarımıza hız verdik. Futbolcularımla yaptığım görüşmede takımımızın son maçlarda aldığı sonuçları ve bunun nedenlerini masaya yatırdık" diye konuştu. Bu arada turuncu- Beyazlı takım 45 gün Çatalan Tesisleri'nde çalışacak. Her yıl kasım ayında bakıma alınan Osman Yereşen Tesisleri'ndeki çim saha bir ay sonra tekrar hizmete girecek. Bu süreçte Adanaspor yine Osman Yereşen Tesisleri'nde toplanacak ve antrenman öncesi otobüsle Çatalan Tesisleri'ne giderek idmanını burada yapacak.
BİZE ULAŞIN