Yola devrilen direk bir haftadır bekliyor

İş makinesinin tellere takılması sonucu tonlarca ağırlığındaki Türk Telekom ve TEDAŞ’a ait direkler devrildi. O an caddeden kimsenin geçmemesi büyük bir faciayı önledi. TEDAŞ’ın direği bir haftadır kaldırılmadı

Yola devrilen direk bir haftadır bekliyor
Adana'da bir iş makinesinin tellere çarpması sonucu TEDAŞ ve Türk Telekom'a ait direklerin yolun ortasına devrilmesi paniğe neden oldu. İşyerinin yanındaki tonlarca ağırlığındaki elektrik direğinin devrilmesi nedeniyle büyük bir faciadan dönüldüğünü söyleyen Yunus Aldatmaz, "Şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. Gerçekten büyük bir faciadan dönüldü" dedi.

KÖKÜNDEN SÖKTÜ
Olay geçtiğimiz hafta Şakirpaşa Caddesi'nde meydana geldi. Caddeden geçen bir iş makinesi TEDAŞ ve Türk Telekom tellerine çarptı. Çarpmanın etkisiyle birlikte tonlarca ağırlığındaki direkler caddeye ve kaldırıma düştü. Şans eseri o an caddede otomobillerin geçmemesi ve kaldırımda insanların bulunmaması büyük bir faciayı önledi.

"KALDIRIN ARTIK"
Olayın işyerinin önünde meydana geldiğini söyleyen Yunus Aldatmaz, "Büyük bir gürültüyle direkler yere düştü. Eğer 10 dakika sonra meydana gelseydi buradan öğrenciler geçecekti. Büyük bir facia olurdu. Türk Telekom yetkilileri olaydan sonra direkleri dikti, ancak internet bağlantımız yok. TEDAŞ yetkilileri ise hala gelip direkleri kaldırmadılar" diyerek tepkisini dile geçtirdi.
BİZE ULAŞIN