HKÜ’nün konuğu Fuat Kozluklu oldu

Gazeteci ve sunucu Fuat Kozluklu, Hasan Kalyoncu Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü tarafından organize edilen ‘Haber ve Propaganda’ söyleşisine katıldı

HKÜ’nün konuğu Fuat Kozluklu oldu
Gazeteci ve sunucu Fuat Kozluklu, Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü tarafından organize edilen "Haber ve Propaganda" söyleşisinin konuğu oldu. Programa; HKÜ Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz, HKÜ Rektör Yardımcısı ve HKÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Edibe Sözen, HKÜ Görsel İletişim Tasarımı ve Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünden çok sayıda akademisyen ve öğrenci katıldı.

"TARİHE TANIKLIK"
Meslek hayatına nasıl başladığını anlatan ve yarım asırlık mesleki bilgi ve tecrübelerini konuklarla paylaşan Fuat Kozluklu, gazetecilik yapmaktaki amacım tarihe tanıklık etmekti dedi. Bombanın düştüğü yerde gazetecilik yapmanın bir insanlık görevi olduğunu söyleyen Kozluklu; "Biz önce insan olursak gazetecilik yapabiliriz. Gazeteciliğimizin; İnsani değerlerin, merhametin, ahlak anlayışının önüne geçmesine engel olursak gerçeği adaletli bir şekilde paylaşabiliriz" dedi.

Soru cevap şeklinde devam eden söyleşinin sonunda, HKÜ Rektör Yardımcısı ve HKÜ İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Edibe Sözen, Fuat Kozluklu'ya plaket takdim etti.
BİZE ULAŞIN